דרך חדשה לתליית המסך

דרך חדשה לתליית המסך
18 בפברואר 2018 צוות אסף אודיו
עמודי נירוסטה

תליית מסכי הטלוויזיה בעידן של היום היא יוצאת דופן ומיוחדת במינה. יכול להיות שהמסך שלכם כבר תלוי ואולי הוא עדין מוצב על שידת טלוויזיה כפי שרגיל לעשות במשך שנים. המאמר הבא יספר לכם על אופציה חדשה לתליית מסכי טלוויזיה שלא רק משפיעה על הדרך בה אנחנו צופים בטלוויזיה אלא גם יוצרת חוויה עיצובית חדשה ומעניקה עוד יתרונות פונקציונליים נוספים. בעידן של היום, טכנולוגיית הבית החכם היא משהו שאנחנו מתחילים לראות יותר ויותר, אם זה בבתים פרטיים או במקומות ציבוריים המציגים מידע על מסכים גדולים ומשתמשים במערכות כריזה דיגיטליות המקלות על התורים השונים. מטרתה של טכנולוגיית הבית החכם היא קודם כל להקל עלינו וכמובן לייצר חדשנות עיצובית מתקדמת ומעניינת. עמודי נירוסטה שהם רק סוג אחד של מתקן תלייה למסכי טלוויזיה שונים, ללא ספק מצטרפים ושייכים אל העידן החדש בעולם האודיו-ווידאו. השורות הבאות יציגו את המאפיינים השונים של עמודי הנירוסטה וכמובן יספרו על הסיבות השונות בגללן כדאי לתלות מסך על עמוד מהסוג הזה.

מדוע דווקא עמוד נירוסטה

עמודי נירוסטה מעניקים יתרונות רבים לכל שטח בו יותקנו. הם מגיעים בסוגים שונים כאשר ניתן להתקין עמוד נירוסטה ברצפה, ניתן להתקין אותו מן התקרה ואף ניתן להתקין עמוד נירוסטה בין הרצפה לתקרה. אלו המאפיינים שלהם:

  1. טווח זוויות: עמודי נירוסטה מאפשרים למסך להסתובב בזווית של 360 מעלות כך שניתן לצפות במסך הטלוויזיה מכל זווית אפשרית בחלל החדר.
  2. חיסכון במקום: כאשר מסך טלוויזיה תלוי על מתקן מיוחד, אתם בעצם חוסכים במקום. מסך בדרך כלל מוצב על שידת טלוויזיה התופסת מקום משמעותי בחלל. כאשר המסך תלוי, החדר נראה אוורירי יותר וכמובן שניתן להציב בו אלמנטים אחרים.
  3. איכות: נירוסטה(פלדת אל-חלד) היא חומר מאוד איכותי המחזיק מעמד תקופות ארוכות. נירוסטה אינה מושפעת ממים ולכן היא אינה מחלידה או נרקבת. את עמודי הנירוסטה ניתן בקלות לנקות באמצעות ספריי לניקוי חלונות.
  4. אסתטיקה: אי אפשר להתעלם מן האסתטיקה של עמודי הנירוסטה. ניתן להתקין את העמודים על כל סוגי המשטחים והם כמובן מתאימים לכל סוגי החדרים. עמודי נירוסטה באופן אוטומטי מעניקים לחלל מראה מודרני וחדשני.
  5. מראה נקי: כל סביבת העמוד נראית נקייה ומעניקה תחושה אוורירית. כל מערכת החוטים של המסך והמכשירים השונים המחוברים אליו, בעצם יהיו מוסתרים בתוך העמוד.

היכן רוכשים את העמוד

עמודי נירוסטה נמכרים במקומות רבים ועל ידי חברות שונות. אצל חברת "אסף-אודיו" תוכלו למצוא מגוון רחב של עמודים שיתאימו לכל חדר בחלל הבית שלכם. "אסף-אודיו" היא חברה שמבצעת את ההתקנות של מוצריה בעצמה ומכוונת כל לקוח ולקוחה אל בחירת העמוד המתאים ביותר עבור כל מסך טלוויזיה, בשילוב עם החלל הספציפי בו יותקן. עמוד נירוסטה יודע להשתלב בכל סוגי החללים הקיימים ובאופן מיידי מעניק לכלל החללים מראה מודרני, חדשני ואסתטי. אם עדין לא תליתם את המסך, עמוד נירוסטה ירענן את המראה העיצובי של הבית בקלות.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*