תליית המסך יעילה במיוחד

תליית המסך יעילה במיוחד
10 בינואר 2018 יעל לינקר
התקנת זרוע לטלוויזיה

לתליית מסכי הטלוויזיה של היום ישנה חשיבות רבה. כמובן שבימינו, כל אביזרי התמיכה והעזר בענף האודיו-ווידאו מיוצרים בראש ובראשונה על מנת להשפיע ולשנות חוויית הצפייה שלנו, אך זה ממש לא הכל. בעבר(הרחוק) לא הייתה כל כך חשיבות להעמדת מסכי הטלוויזיה שלנו כיוון שהם שקלו המון ולא הייתה ברירה אלא להציב אותם במקום המרכזי ביותר בחלל הצפייה על רהיט או מעמד מיוחד המותאם למשקלם הרב. בנוסף, לא הייתה קיימת אפשרות לשלוט בזוויות הצפייה השונות, בגובה המסך וגם לא במרחק הצפייה מה שקל ופשוט מאוד להשיג היום על ידי רכישת מתקנים מסוימים לתליית המסך. כל עולם האודיו-ווידאו השתנה ב-180 מעלות וכיום חוויית הצפייה שלנו בסרט או בסדרת טלוויזיה אהובה היא שונה בתכליתה מבעבר. הסיבה שניתן לתלות מסכים שונים כל כך בקלות היא שמסכי טלוויזיה כיום מיוצרים בצורה שטוחה, אין להם את כל הגוף המסיבי של הטלוויזיות הישנות, הן תופסות פחות מקום בצורה משמעותית וקל לתלות אותן במידה וזהו הקיר הנכון והמתאים לתליית מסך טלוויזיה.

היכן כדאי לתלות טלוויזיה?

ישנם מקומות רבים שעל ידי התקנת זרוע לטלוויזיה יכולים להנות מיתרונות רבים. ישנם כל מיני סוגים של זרועות למסך כמו זרועות חשמלית, ידניות ואף מעליות מיוחדות הנושאות את המסך ומוסתרות בתוך רהיטים מיוחדים וגם בתקרה. הנה כמה דוגמאות למקומות שזרוע יכולה לסייע להם:

  • מוסדות ציבוריים – התקנת מסך טלוויזיה במקומות ציבוריים המציגים מידע בין אם מתחלף או לא, תוכל לסייע לאנשים בעלי מוגבלויות לצפות במסך ללא מאמץ. מדובר באנשים עם מוגבלות ראייה, אנשים היושבים בכיסא גלגלים ואנשים בעלי מוגבלויות נוספות. ניתן לכוון זרועות מסוימות באמצעות שלט רחוק כך שאף אחד מן הלקוחות במקום לא יצטרך להתאמץ ולהרגיש בחוסר נוחות.
  • בתי אבות – אנשים מבוגרים מגיעים לבתי אבות על מנת לקבל סיוע בפעולות היום יום. זרוע חשמלית למסך הטלוויזיה תאפשר למתגוררים לשלוט בזוויות הצפייה השונות ללא הצורך לקום ממקום הישיבה, לכוון את הזווית ולהתיישב בחזרה.
  • דירות / בתים פרטיים – זרוע למסך הטלוויזיה יכולה להיות חלק מהסגנון העיצובי של הבית. ישנן זרועות שמוסתרות יחד עם המסך(מעליות למסך) שכלל אינן לוקחות חלק אינטגרלי בחלל. המסך בשימוש וחשוף רק כאשר מתקיימת צפייה בטלוויזיה, מה שהופך את החלל לדינמי וכמובן להרבה פחות עמוס.
  • מסעדות ופאבים – זרוע לטלוויזיה יעילה עבור מקומות המגישים שתייה ואוכל ואוהבים להציג משחקי כדורגל או כל תוכן אחר. עם הזרוע, גם ניתן לשלוט בזוויות הצפייה וגם המסך יהיה מוגן בכל עת כאשר אף אחד אינו יכול לגעת בו והשליטה נשארת אצל בעל המקום באמצעות השלט רחוק.

איך מתקינים זרוע

את הזרוע שבחרתם אינכם מתקינים לבד, בייחוד אם אין לכם את הידע והניסיון בהתקנת מכשירים כאלו. רצוי לרכוש את הזרוע מחברה מקצועית בענף. חברות שזו ההתמחות שלהן בדרך כלל מבצעות בעצמן את ההתקנה, כך תוכלו להיות בטוחים שתהיו מוגנים סביב המסך התלוי וכמו כן, גם המסך עצמו יהיה בטוח ויחזיק שנים רבות.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*