כיצד נבחר לתלות את המקרן

כיצד נבחר לתלות את המקרן
22 בפברואר 2018 צוות אסף אודיו
זרוע למקרן

מקרן הוא מכשיר המעניק חוויה יוצאת דופן ושונה מזו של מסך הטלוויזיה. אם רק עכשיו קניתם את המקרן החדש, אמליץ בחום לתלות אותו על מתקן מיוחד. תליית המקרן תעניק לו יתרונות רבים שיאריכו את חייו. ישנם מתקנים ומתלים שונים לתליית מקרנים, כפי שישנם מתקנים שונים לתליית מסכי הטלוויזיה. תליית המסך ותליית המקרן אינן דומות במיקום שבו תולים אותן כיוון שמכשיר אחד מציג את התוכן והמכשיר השני מקרין את התוכן. כאשר תולים את מכשיר המקרן צריך לקחת כל מיני מאפיינים בחשבון על מנת שחוויית הצפייה תהיה כפי שהיא צריכה להיות. המקרן בדרך כלל לא נמצא בטווח הראייה שלנו, או שהוא מעלינו או שנמצא מאחורינו בניגוד למסך הטלוויזיה בו אנחנו מביטים ישירות. כדאי מאוד לתלות את המקרן על מתקן איכותי שבוודאות יוכל לשמור עליו ולהחזיק אותו יציב לאורך זמן. כמובן שאת התקנת המכשיר לא תבצעו בעצמכם אם אין לכם את הידע והניסיון. תליית המקרן צריכה להיות מקצועית כך שהאנשים בבית יהיו בטוחים וכמובן גם המכשיר עצמו.

סוגים שונים של מתלים למקרן

לפני שאתם רוכשים מתקן תלייה למקרן, נסו להבין איזה מתלה יהיה היעיל ביותר עבור החלל שלכם. נסו להתחשב בגובה החלל, במרחק ההקרנה של המקרן ואם אינכם בטוחים, פנו לחברה מקצועית שתייעץ לכם לגבי המתקן המתאים ביותר. הנה כמה סוגים:

  • זרוע למקרן: ישנה זרוע למקרן שהיא צמודת תקרה כלומר, המקרן מותקן בצמוד לתקרה, הוא מקובע ואינו זז. את הזווית הטובה ביותר לצפייה במסך המקרן קובעים כאשר מתקינים את הזרוע וכך אין צורך כל פעם לשוב ולחפש את הזווית הנכונה. מכשיר המקרן מוגן בכל עת מפני מפגעים העלולים להזיק לו ודברים שעלולים להיזרק לעברו.
  • מעלית למקרן: מעלית למקרן היא חידוש יותר משוכלל בו המקרן אינו מקובע אלא יש לו יותר אופציות. מעלית למקרן בדומה למעלית תקרה של מסכי טלוויזיה, גם היא מותקנת בתקרה בתוך הנמכה מיוחדת מגבס המתוכננת מבעוד מועד. קודם כל, המקרן אינו חלק מהחלל בכל עת מה שעוזר לשמור ולהגן עליו. את המעלית מפעילים על ידי שלט רחוק ובלחיצת כפתור אחת התקרה נפתחת והמעלית הנושאת את המקרן מתחילה לרדת עד אל הגובה הרצוי. אתם אלו ששולטים בזווית הרצויה והטובה ביותר לצפייה בכל עת.
  • זרוע למקרן כלוב: מתקן זה מגיע עם כלוב אבטחה הכולל זרוע נגד גנבה. זרוע כלוב מתאימה ויעילה במיוחד עבור מקומות ציבוריים. הזרוע מגיעה עם מנעול ומפתח ומתאימה לכל סוגי המקרנים(זרוע אוניברסלית).

חשיבות ההתקנה

להתקנת זרוע למקרן ומתקנים נוספים כאלו ישנה חשיבות גבוהה במיוחד. כאשר מתקן תלוי בגובה ועליו מכשיר, צריך לנקוט בכל אמצעי הבטיחות על מנת שלא הזרוע ולא המקרן עצמו ישתחררו ממקומם וחס וחלילה יפגעו במישהו. פנו לחברה מקצועית בענף, רכשו זרוע איכותית ומתאימה ואנשי המקצוע יתקינו אותה באופן הבטוח ביותר.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*