כיצד מומלץ לתלות מכשירי צפייה

כיצד מומלץ לתלות מכשירי צפייה
11 בדצמבר 2017 יעל לינקר
זרועות למקרן

אם אתם תוהים לעצמכם כיצד מומלץ לתלות את מכשיר המקרן, סביר להניח שיש לכם מערכת קולנוע ביתית ובהתאם רכשתם מקרן על מנת להשלים את חוויית הצפייה ולהפוך אותה אל הקרובה ביותר לזו של הקולנוע. כאשר יש ברשותנו מכשירים שלא עלו מעט כסף ואמורים להעניק לנו יתרונות למשך שנים רבות, מאוד חשוב שנדע כיצד לטפל בהם כך שבאמת יצליחו להאריך חיים. בימים של היום ישנם המון מוצרים ואביזרי תמיכה למסכי טלוויזיה שונים, למקרנים ולעוד מוצרים נוספים שיכולים לשדרג את חוויית הצפייה שלנו ולהפוך אותה לאיכותית ונוחה הרבה יותר. כיום ישנם סוגים שונים של זרועות עליהן ניתן לתלות לא רק את מסכי הטלוויזיה שלנו אלא גם את הממירים השונים, את הפלייסטיישן ובעצם כל מכשיר שיש ברשותנו. כאשר תולים מכשיר, משיגים בעצם איכות שאינה מתקבלת כאשר המכשיר עומד בצורה חופשית ומיד אסביר.

מתקן תלייה מאפשר איכות מתמשכת

כמו שציינתי קודם לכן, קיימים המון אביזרי תמיכה עליהם ניתן ואף מומלץ לתלות את מכשירי הצפייה השונים שלנו. אם יש ברשותכם מכשיר מקרן, מאוד מומלץ לתלות אותו על זרועות למקרן. כאשר תולים את מכשיר המקרן ומקבעים אותו נשיג כמה יתרונות חשובים. הראשון, זווית הצפייה של המקרן תהיה קבועה במקום שכל פעם מחדש טרם הצפייה נצטרך שוב לחפש את הזווית המתאימה. שנית, כאשר מכשיר בעצם תלוי ומקובע הוא שומר על איכותו באופן טוב יותר. המקרן בעצם מוגן מפני נזקים שונים שעלולים לקרות לו בייחוד אם ישנם ילדים קטנים בבית שאוהבים להשתולל ולשחק. ישנם כל מיני סוגים של מעמדים עבור מסכי הטלוויזיה המעניקים את אותם היתרונות ואולי אף יותר. כאשר מסך טלוויזיה תלוי על גבי זרוע, הוא בעצם מוגן טוב יותר בדיוק כפי שמכשיר המקרן מוגן. בנוסף, על ידי תליית הטלוויזיה שלנו החלל בו נמצא המסך הופך להיות פחות עמוס ומאוורר יותר. בשלב הזה ניתן להוסיף לחלל אובייקטים שמקודם לא היה להם מקום או פשוט להשאירו כך. ישנם אביזרים המסתירים את מסכי הטלוויזיה שלנו כך שהם אינם חלק מהחדר או החלל בשעה שאנחנו לא צופים הטלוויזיה. שתיים מההמצאות האלו נקראות מעלית מרהיט והשנייה היא מעלית התקרה. בשני המקרים האלו המסך בעצם מוסתר והוא יושב על מעלית שמותקנת פעם אחת בתקרה ופעם אחרת בתוך רהיט שעוצב במיוחד עבור המסך. בשני המקרים הללו המעלית תתחיל לחשוף את המסך על ידי לחיצה על השלט רחוק. ישנם עוד המון חידושים והטכנולוגיה רק ממשיכה להתפתח בקצב מסחרר ולפתח המצאות נוספות.

בחירת המתקן הנכון

על מנת לבחור את המתקן והאופן הנכון לתליית מכשירי הצפייה השונים, מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע המומחים בענף האודיו-ווידאו. אנשי מקצוע יתחשבו בכל המאפיינים השונים של החלל ויכוונו אתכם אל עבר המתקן או המעמד שיעניק לכם חוויית צפייה מקסימלית.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*