כיצד מומלץ לתלות את המסך?

כיצד מומלץ לתלות את המסך?
1 בפברואר 2018 יעל לינקר
מתקן תלייה לטלוויזיה מהתקרה

יש לכם מסך טלוויזיה חדש ואיכם יודעים כיצד לתלות אותו? השורות הבאות יספרו לכם על שיטות שונות לתליית המסך לאחר שהתחשבתם בחוויה אותה אתם מעוניינים להשיג. ישנן לא מעט סיבות בגללן אנשים רבים מעדיפים לתלות את מסך הטלוויזיה שלהם, בייחוד בשנים האחרונות. כאשר תרצו לתלות אך מסכי הטלוויזיה שלכם, כמובן תוכלו לעשות זאת באמצעות מתקן תלייה צמוד קיר פשוט עליו מניחים את המסך והוא נשאר סטטי עם זווית צפייה אחת בלבד. אם אתם מעוניינים במכשיר או מתקן תלייה קצת יותר משוכלל, אולי כדאי להבין אילו מתקנים קיימים, לאילו חללים הם מתאמים וכיצד מבצעים בחירה נכונה. ענף האודיו-ווידאו הוא בין הענפים המתקדמים בקצב מסחרר וקיימות היום המצאות כל כך משוכללות שחלק ממסכי הטלוויזיה מוסתרים וכלל אינם לוקחים חלק מהחלל, עניין שתורם לתחושה העיצובית של החלל. ישנם אנשים שמחפשים נוחות, ישנם כאלו שמעוניינים במתקן בעל השפעה אסתטית וכאלו שמעוניינים לחסוך במקום. כיום קיימים מתקנים שיכולים לענות על כל הצרכים הללו יחד.

הסגנון שלכם

על מנת לבחור מתקן תלייה לטלוויזיה, וודאו שאתם מכירים לפחות כמה סוגים שונים של מתקנים. ישנם מתקנים המעניקים סגנון אסתטי וכאלו שמעניקים עוד הרבה מעבר מבחינה פונקציונלית, הנה כמה דוגמאות:

# מתקן תלייה לטלוויזיה מהתקרה מתקן כזה הוא שם כללי לסוגים שונים של מתקנים שניתן לתלות מהתקרה:

  • מעלית תקרה: מעלית תקרה כשמה כן היא, מותקנת בתקרה. אנשי המקצוע מתכננים הנמכת תקרה או נישה מגבס שתשמש את הבית של המעלית. המסך מוסתר בתקרה ורק באמצעות לחיצה על השלט רחוק, התקרה נפתחת והמעלית מתחילה לחשוף את המסך עד לזווית הרצויה עבורכם.
  • עמוד נירוסטה: עמודי נירוסטה נחשבים למתקנים מאוד אסתטיים ואיכותיים. ישנם עמודי נירוסטה שמותקנים מהרצפה וכמובן מהתקרה. כאשר המסך תלוי מהתקרה הוא מוגן ממפגעים העלולים להזיק לו ומאפשר לנו איכות צפייה נוחה. מסך המותקן על עמוד נירוסטה יכול להסתובב בזווית של 360 מעלות.
  • זרועה חשמלית: את המסך ניתן לתלות גם על זרוע חשמלית המותקנת בתקרה. הזרוע מאפשרת לנו בלחיצת כפתור לשנות את המסך אל הזווית הנכונה והמתאימה לנו ביותר.

איכות ותועלת

על מנת לבחור את המתקן היעיל ביותר עבורכם, מומלץ מאוד להתחשב בגודל החלל בו תרצו את המתקן למסך. בנוסף, תצטרכו להבין האם זה חלל המיועד לאורחים, לילדים, חדר שינה? האם אתם מעוניינים בנוחות המרבית, האם אתם זקוקים לחיסכון במקום ולא מעוניינים שהמסך יהווה חלק מן החלל וכולי. אם אינכם בטוחים לגבי כל השאלות הללו, כדאי מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע מהענף. אנשי מקצוע ידעו בדיוק אילו שאלות לשאול אתכם כך שיוכלו לכוון אתכם אל המכשיר המתאים והיעיל ביותר עבורכם. מעבר לזה, התקנה של מתקן כזה, אין זה משנה מאיזה סוג, מוכרחה להתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*