היכן אפשר להתקין מסך טלוויזיה

היכן אפשר להתקין מסך טלוויזיה
21 בדצמבר 2017 יעל לינקר
חיפויים לטלוויזיה

בעידן של היום ניתן להשיג חוויית צפייה שאינה מזכירה את חוויות העבר בשום צורה ואופן. בעבר היינו רגילים לצפות במסך הטלוויזיה בצורה קבועה. המסך בדרך כלל היה מוצב במרכז החדר ואנחנו היינו יושבים על ספה או כורסה ממש ממולו או מקסימום בזווית אלכסונית אליו. לא תמיד תנוחות אלו היו נוחות לנו לצפייה אך לא הייתה לנו ממש ברירה כיוון שמסכי הטלוויזיה הישנים היו בנויים ממסה גדולה מאוד. בדרך כלל מסכי הטלוויזיה הישנים היו מוצבים על שידה שנבחרה במיוחד על מנת לשאת את המסך והייתה מוצבת במרכז הסלון או במרכזו של כל חלל שהייתה בו טלוויזיה. כיום ענף האודיו-ווידאו מעניק לנו המון אפשרויות להצבה של המסכים השונים במקומות שונים ועל ידי מעמדים שונים שחלק מהם תלויים וחלק מהם אפילו מוסתרים. הודות להתפתחות הטכנולוגיה שמתפתחת אפילו בשעה זו, ניתן לצפות במסכי הטלוויזיה בכל מקום כלומר, ניתן להציב מסכי טלוויזיה גם בחוץ כיוון שישנם אביזרי עזר ומיגון שישמרו עליהם מפגיעות ונזקים. בשורות הבאות אפרט על היתרונות שבתליית מסך הטלוויזיה במרפסת או בחצר הפרטית.

מסך טלוויזיה בתנאי חוץ?

אז התשובה היא כן! ניתן כיום לתלות או להציב מסכי טלוויזיה במרפסות הבתים, בחצרות פרטיות ובמקומות ציבוריים הנמצאים תחת כיפת השמים. קיים חיפוי לטלוויזיה חיצוני היודע להגן על המסך בצורה מצוינת והנה כמה מהיתרונות הרבים של החיפוי החיצוני מהסוג הזה:

  • החיפוי בו נמצא מסך הטלוויזיה סגור בצורה הרמטית ולכן הוא עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר השונים כך ניתן לצפות במסך הטלוויזיה בכל עונה. תוכלו לשתות במרפסת קפה קר וגם כוס תה חמה.
  • החיפוי שמעוצב בצורת קופסה אליה נכנס המסך מגן על מסך הטלוויזיה מהיווצרות של לכלוך, אבק וכמובן מכל מיני חומרים ממסים שונים שיכולים לפגוע במסך ולקלקל אותו.
  • חיפוי המסך החיצוני מכיל מערכת המזהה חימום יתר בין אם זה כתוצאה מצפייה ממושכת או כתוצאה מקרני השמש העלולות לפגוע במסך ולהזיק לו.
  • החיפוי החיצוני מכיל את כל היציאות והכניסות הקיימות בכל מסך שטוח רגיל ולכן החבור נעשה בצורה פשוטה וקלה.
  • את החיפוי המחזיק ומגן על המסך ניתן לתלות בקלות בדיוק כפי שתולים מסך ללא חיפוי.

מדוע צריך חיפוי איכותי

ישנם כל מיני סוגים שונים של חיפויים חלקם מגנים על מסכים מפני לכלוך ואבק וחלק מקרני השמש. על מנת להתקין מסך טלוויזיה בתנאי חוץ חייבים להעניק לו את ההגנה המלאה והטובה ביותר על מנת שלא יקרה לו כלום כתוצאה מתנאי אקלים ונזקים אחרים שיכולים לפגוע. אם לא תתקינו מסך בתוך חיפוי מהסוג הזה, לא בטוח שתצליחו לשמור עליו לאורך זמן. רכישת חיפוי טלוויזיה מומלץ לעשות מחברה המתמחה גם בתלייתו כך שתוכלו להיות בטוחים שהחיפוי הותקן כמו שצריך ושהמסך מוגן לחלוטין. חברת "אסף-אודיו" מתמחה בחיפויים שונים למסכי הטלוויזיה ומוכרת מגוון רחב של אביזרי תמיכה המשפיעים על חוויית הצפייה וכמובן מוכרים מוצרים איכותיים השומרים על עצמם לאורך שנים.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*