הדרך הנוחה ביותר לצפייה בטלוויזיה

הדרך הנוחה ביותר לצפייה בטלוויזיה
27 בפברואר 2018 צוות אסף אודיו
זרוע חשמלית

אוהבים לצפות בטלוויזיה לא מעט? יש לכם וודאי את התנוחה המועדפת עליכם לצפייה. אם המסך אינו מוצב כראוי או שאין לו אופציות שונות לתזוזה, כנראה שתשנו תנוחה כל מעט זמן כי תנוחה אחת נוחה בלתי אפשרי למצוא. ככל שהזמן מתקדם, כך גם הטכנולוגיות השונות. כיום ישנן לא מעט דרכים לתלות, להסתיר ואף להציב את מסכי הטלוויזיה שלנו כך שנשיג נוחות מרבית. ישנם אנשים שמעוניינים לרענן את חלל הבית וכתוצאה מכך מחליטים לתלות את המסך כך שיתרום למראה העיצובי של החלל. כיום, כל אחד יכול לבחור את הצורה או האופן בו הוא יוכל לא רק לצפות בטלוויזיה בשיא הנוחות אלא, גם את האופן בו יקבל עוד יתרונות מתליית המסך. בשורות הבאות אפרט על סוגים שונים של מתלים ומעמדים למסכי הטלוויזיה. אם החלטתם לרכוש מתקן חדש למסך, ההמלצה היא להכיר כמה סוגים שונים ומהם המאפיינים שלהם ורק אחר כך לרכוש את המתקן הנכון. לא יודעים היכן להתחיל? אל דאגה, כל מה שצריך לעשות הוא לקבל ייעוץ והכוונה מאנשי מקצוע מומחים.

כיצד נתלה את המסך

לפני שמשנים את מיקום המסך, תולים אותו או מניחים אותו באופן שונה, כדאי לקחת בחשבון מאפיינים שונים כמו גודל החלל, גודל המסך וכמובן מה תרצו להשיג באופן התלייה. הנה כמה שיטות שונות לתלייה והצבת מסכי הטלוויזיה שלנו:

  • שיטה ראשונה: תליית המסך על גבי זרוע חשמלית יכולה להעניק לכם את האפשרות לשבת באיזו תנוחה שתרצו. הזרוע מופעלת באמצעות שלט רחוק באמצעותו ניתן לשלוט בזוויות המסך השונות. יתרון נוסף שמעניקה זרוע חשמלית הוא החיסכון במקום. היכן שבעבר עמדה שידת טלוויזיה גדולה שתפסה לא מעט מהחלל, כיום ניתן להציב רהיטים שונים או אפילו להשאיר את החלל ריק ואוורירי.
  • שיטה שנייה: צורה נוספת לתליית המסך היא באמצעות מעלית תקרה. מעלית תקרה, כשמה כן היא, מותקנת בתקרה בתוך נישה או הנמכת גבס שתכננו עבורה מבעוד מועד. מעלית תקרה מתאימה לרוב החללים ונשלטת באמצעות שלט רחוק. כאשר לוחצים על השלט רחוק, התקרה נפתחת בדומה לאופן בו אנחנו פותחים ספר ומעלית התקרה מתחילה לחשוף את המסך. שוב חוויית הנוחות היא בלתי מתפשרת. יתרון נוסף הוא שמסך הטלוויזיה כלל אינו חלק אינטגרלי מן החלל מה שיוצר חלל דינמי, נקי ומרווח.
  • שיטה שלישית: בשיטה זו את הטלוויזיה מתקינים בתוך מעלית מרהיט. הפעם הטלוויזיה מוסתרת בתוך רהיט מסוים שנרכש או שעוצב באופן אישי. רהיטים אלו יכולים להיות שידות, שולחנות או כל דבר אחר. בלחיצה על השלט רחוק, מעלית הרהיט תתחיל לחשוף את המסך עד לגובה הרצוי וכמו כן, גם לזווית המתאימה.

היכן כדאי לרכוש

לא יודעים איזה מתקן לבחור? פנו לחברת "אסף-אודיו" המציעה מגוון רחב של פתרונות לתליית מסך הטלוויזיה. חברה זו מתמחה בתכנון וייעוץ של פתרונות אודיו-וידאו מהמתקדמים ביותר בענף.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*