האם כדאי לתלות מסך/מקרן על זרוע

האם כדאי לתלות מסך/מקרן על זרוע
15 בפברואר 2018 צוות אסף אודיו
זרועות למקרן

אחד מבין הענפים הרבים שממשיכים להתפתח מדי יום הוא ענף האודיו-וידאו. מדי שנה או אפילו פחות, אנחנו עדים למסך טלוויזיה המיוצר בטכנולוגיה חדשה, מעוצב בצורה שונה וכמובן בעל איכות גבוהה יותר. כמו כן, גם אביזרי התמיכה השונים בענף מתפתחים בקצב דומה. כיום ניתן להציב או לתלות את מסכי הטלוויזיה שלנו באופנים שבעבר ממש לא העלנו על דעתנו. אופציות חדשות אלו מצליחות לייצר יתרונות חדשים ופונקציונליים. בעבר(הרחוק רחוק) מסכי הטלוויזיה שלנו היו מסיביים במיוחד כך שתלייתם על גבי זרועות או מתקנים אחרים לא הומצאה עדין. ברגע שהתחילו לייצר את מסכי הטלוויזיה באופן שטוח, משקלם הופחת משמעותית ותלייתם הפכה אופציה מצוינת. לא נכון לומר שטלוויזיות שאינן שטוחות לא ניתן לתלות כיוון שכן ניתן לתלות אותן אך הן עדין תופסות לא מעט מקום כיוון שהן גדולות  ואי אפשר לעשות איתן כלום למעט סיבובן באופן ידני. אם אתם שוקלים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם או לרכוש מסך חדש ואז לתלות אותו, מומלץ לדעת על היתרונות שבתליית המסך ואילו סוגי זרועות קיימות היום בשוק.

זרועות לתליית הטלוויזיה

ישנן לא מעט סיבות התומכות בתליית מסכי טלוויזיה על מתקנים וזרועות מסוגים שונים. יכול להיות שאין לכם בכלל מסך אך יש לכם מקרן ואז השאלה היא האם מומלץ לתלות את המקרן או לא. הנה כמה דוגמאות לזרועות שונות ומדוע הן יעילות:

  • זרועות ידניות: זרועות ידניות מתאימות לכל סוגי המסכים. על ידי תליית המסך אנחנו בעצם חוסכים במעמד מיוחד למסך אשר פעמים רבות תופס מקום לא מבוטל בחללי החדרים השונים. את המסך אפשר לסובב בזוויות שונות אך רק בצורה ידנית.
  • זרועות חשמליות: זרועות חשמליות הן הדור והמתקדם מאוד של הזרועות הידניות. זרועות חשמליות נהנות מחיסכון במקום והגנת המסך כאשר הוא תלוי ואינו חשוף למפגעים כפי שחשוף מסך המוצב על שידת טלוויזיה. בנוסף, זרועות חשמליות פועלות באמצעות שלט רחוק כך שלא תצטרכו לקום מהספה על מנת לכוון את המסך אלא, תוכלו לעשות זאת כאשר אתם ישובים ולהחליט על הזווית הנוחה ביותר עבורכם.
  • זרועות למקרן: היתרון הגדול ביותר של זרועות למקרן הוא הקיבוע של זווית הצפייה. מקרן בעצם מקרין את התוכן על גבי מסך או קיר וצריך לכוון אותו אל הזווית הנכונה. כאשר נתלה אותו על זרוע לא נצטרך כל פעם לחפש את הזווית הנכונה ולבזבז זמן. בנוסף, כמו הזרועות למסכים, גם זרוע למקרן מגנה עליו מנזקים ומפגעים לא צפויים.

איך נדע איזו זרוע לרכוש

כאשר בוחרים זרוע לתליית המסך או לתליית המקרן צריך להתחשב במה אתם מנסים להשיג, האם אתם מנסים להשיג נוחות מרבית, חיסכון במקום, אסתטיקה או אולי את כולם יחד. לשמחתנו ישנם סוגים רבים של כל הזרועות, חלק משוכללות פחות וחלקן יותר, כל אחד ירכוש את מה שמעדיף. אם בכל זאת אינכם מצליחים לבחור, פנו אל אנשי מקצוע לייעוץ והכוונה, זו בוודאות הדרך הטובה ביותר לבחירה מוצלחת.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*