נגרים

פתרונות לנגרים,
כאשר טכנולוגיה ועץ נפגשים!

המקצועיות שלנו

הכי קל זה לקחת מתקן מעלית לטלויזיה ולהתקין אותו בתוך רהיט קיים, הבעיה היא שלא כל מתקן מתאים לכל רהיט ולהפך, לא אחת מייצרים רהיט לא סטנדרטי וייחודי ואז המתקן הרגיל אינו מתאים. פה באה לידי ביטוי המקצועיות והמומחיות שלנו בפתרונות לנגרים

עוצמת הידע

כאשר יש ידע אז הפתרונות יעילים וטובים יותר. לנו באסף אודיו יש ידע, פתרונות ויעילות בכל פתרון. המומחיות שלנו היא ייצור מתקנים ייעודיים על פי דרישה לנגרים ולמעצבי רהיטים.

השליטה בכף ידכם

אתם קובעים את הדרישות ואנחנו נייצר עבורכם פתרונות. לצוות המומחים שלנו יש את הניסיון והיכולת לתת לכם מענה על כל דרישה של כל רהיט, בין אם זו מיטה, שידה או מזנון.

תנו לנו לתכנן איתכם

אם אתם נגרים בעלי מעוף ותמיד הוגבלתם בגבולות הסטנדרט הרי שאנחנו פורצים את הגבולות הללו, תוכלו ליצור ולתכנן כל רהיט יחד איתנו ואנחנו נספק את הפתרון המושלם עבורו.

תאימות מושלמת

אין "בערך" ואין "כמעט" אנחנו יוצרים בהתאמה מושלמת בדיוק את מה שאתם צריכים, רק בדרך זו התוצאות מושלמות. אז אם יש לכם תכניות לייצור רהיט ייחודי ויש לכם דרישה לשלב בו מתקן לטלויזיה, פנו אלינו ויחד ניצור את הפתרון המושלם ללקוחות שלכם.

ציוד מתקדם

שלמות היא תוצאה של שילוב כל המרכיבים האיכותיים ביתר, ממש כמו אפיית עוגה, מספיק מרכיב אחד ירוד והתוצאה בהתאם. אנחנו משתמשים רק בציוד מתקדם שנמצא בקדמת הטכנולוגיה, כך אנו מבטיחים הנאה מושלמת ואריכות חיים לפרויקטים שלנו.

ייעוץ ותמיכה

אל תהססו לפנות אלינו על מנת לקבל ייעוץ ותמיכה בכל הנוגע לשילוב מתקנים מיוחדים בריהוט שלכם או בתהליך התכנון. הצוות המקצועי שלנו כאן על מנת לתת לכם מענה מושלם.

אומנות, יצירתיות ודיוק! אלו כלי העבודה שלנו

אומנות היא יצירת פריט ייחודי שאין שני לו, אם אתם אומנים בתחום הנגרות הרי שאנחנו אומנים בתחום השילוב של מתקנים מיוחדים בריהוט שלכם.

אין אצלנו משפט כמו: לא יכולים, אנחנו טוענים שיצירתיות היא המענה לכל מצב שבו אין פתרון גלוי ונראה לעין.

שם המשחק הוא דיוק, ובמיוחד שמדובר בריהוט. אנחנו מבינים שהדגש על דיוק בפרטים הקטנים הוא זה שיעשה את ההבדל.

שירות לנגרים

1

תכנון

השירות המוביל שלנו בשבילכם הנגרים כולל את שלב התכנון, כאשר אתם משתפים אותנו בשלבי התכנון התוצאה המובטחת היא הצלחה מושלמת במוצר הסופי.

2

מכירה ושיווק

כחלק משירותי החברה אנחנו גם נשווק עבורכם את המוצרים שיצרתם, במידה ויצרתם ריהוט מיוחד או ייחודי אנחנו נעזור לכם למכור ולשווק אותו.

3

ייעוץ

מתלבטים כיצד ואיך לשלב את המתקנים שלנו בריהוט שלכם?, אנחנו כאן בדיוק בשביל זה, פנו אלינו וקבלו ייעוץ מקצועי.

4

ביצוע

גם אם יצרתם את הרהיט היפה ביותר ובחרתם את המתקן המשוכלל ביותר, בסופו של יום מה שיקבע הוא אופן הביצוע של שילוב כל הגורמים יחד. אנחנו נבצע זאת עבורכם במקצועיות ומיומנות.

5

התקנה

בניתם רהיט ייחודי ועכשיו אתם רוצים לשלב בתוכו מתקן או זרוע?, אנחנו נבצע עבורכם את ההתקנה בצורה המקצועית ביותר. אנחנו נבצע את ההתקנה אצלנו או אצלכם.

6

תמיכה

רכשתם מאיתנו מתקן או מעלית למסך ויש לכם שאלות?, אנחנו עם הצוות המקצועי שלנו ניתן לכם את התשובות והתמיכה שאתם צריכים.

צריכים לתכנן?

פנו אלינו עכשיו