מעצבי פנים

עיצוב פנים בהתמחות,
הגשמת חלומות באודיו ווידאו!

המעצבים שלנו

חברת אסף אודיו מתמחה במתן פתרונות מקצועיים למעצבי פנים הצוות שלנו בעל ידע וניסיון רב בתכנון ועיצוב פנים המשלב מערכות מתקדמות ומתוחכמות של בתים חכמים, חדרי קולנוע ביתי וחדרים אקוסטיים. לצוות שלנו התמחות בייצור והתאמת אביזרים ומתקנים לא סטנדרטיים כגון מעליות מיוחדות מרהיטים, מתקרה וכדומה.

עוצמת הידע

יש לנו ידע נרחב בתחום העיצוב בכלל ובתחום עיצוב פנים בפרט. הניסיון העשיר והוותק המקצועי מביאים אותנו לכדי שלנות בכל הנוגע לעיצוב פנים של בתים חכמים, חדרי קולנוע ביתי ועוד. לחברה מחלקת ייצור של פתרונות ייחודיים וייעודיים לפי דרישה.

השליטה בכף ידכם

לשלוט על פרויקט זה ממש לא קל, בטח שלא על פרויקט עיצוב פנים. איתנו ועם צוות הממחים שלנו השליטה באמת בכף ידכם, תקבלו ליווי צמוד בכל התהליך ושלביו. אנחנו כאן בשבילכם, וגם אם יש לכם צורך או דרישה מיוחדת, אל דאגה אנחנו יכולים לייצר עבורכם כל מתקן או זרוע.

תנו לנו לתכנן איתכם

יש לכם פנטזיה, או שאולי חשקה נפשכם במשהו שאינו קיים והוא עדיין בגדר רעיון?, לנו יש את היכולת והאמצעים לתת לכם מענה על כל דרישה ועל כל צורך. נבנה ונייצר עבורכם מתקנים לטלויזיה, מעליות מרהיטים ואפילו נספק את הציוד הטוב ביותר שקיים.

תאימות מושלמת

ליצור התאמה בין מה שאתם רוצים שיהיה לבין מה שקורה בפועל אינו דבר שמקלים בו ראש, אנחנו מתמחים בהבאת הרעיונות שלכם לידי ביטוי והכוונה היא לכל רעיון או דרישה בתחום עיצוב פנים הבית, מערכות בית חכם או שמע ווידאו.

ציוד מתקדם

אנחנו מאמינים שעל מנת לקבל תוצאות מושלמות חייבים להשתמש בציוד איכותי ומתקדם, אנחנו בחברת אסף אודיו מוכרים, משווקים ומייבאים את מיטב המותגים בתחום עיצוב הבית, שמע ואודיו.

ייעוץ ותמיכה

אל תהססו לפנות אלינו על מנת לקבל ייעוץ ותמיכה בכל הנוגע לעיצוב פנים הבית שלכם או בתהליך תכנון מערכת השמע או הבית החכם שלכם. הצוות המקצועי שלנו כאן עלך מנת לתת לכם מענה מושלם.

חדשנות, ייחודיות והתאמה אישית! אלו יסודות העבודה שלנו

אין חכם כבעל ניסיון, ואכן לנו יש ניסיון עשיר בעבודה משותפת עם אדריכלים ומעצבים, השילוב המושלם מניב תוצאות מדהימות שבאות לידי ביטוי בטח ואצל הלקוחות.

אצלנו איכות אינה מילה גסה, אנחנו מספקים בראש ובראשונה איכות מושלמת שבאה לידי ביטוי בפרויקטים ייחודים ומיוחדים שביצענו.

עיצוב פנים הנו חלק בלתי נפרד מאיתנו וזאת בזכות הניסיון, היכולת וההתאמה האישית שלנו לכל לקוח ולקוח. גם אם יש לכם בקשה מיוחדת לייצור מתקן או מעמד לפי תכנית או מידה אנחנו התשובה המקצועית ביותר עבורכם.

שירות למעצבי פנים

1

תכנון

לתכנן זה אחד, וליישם את התכנון זה דבר אחר, אנחנו מביאים את התכנון לרמת ביצוע וברמה הגבוהה ביותר שקיימת בישראל. הצוות המקצועי שלנו יעזור לכם בכל שלבי התכנון.

2

מכירה ושיווק

אנחנו משווקים ומוכרים ציוד מקצועי של מיטב המותגים בעולם, כמו כן אנו מייבאים מותגים ייחודיים למוצרים מתקדמים. היתרון הוא שאנחנו יודעים במדויק כיצד לשלב את הציוד שלנו עם העיצוב שלכם.

3

ייעוץ

אם אתם בתהליך עיצוב של בית או מבנה ויש לכם שאלה, סוגיה או דרישה מיוחדת מהלקוח שלכם, דעו שאנחנו כאן בשבילכם. פנו אלינו ואנשי הצוות המיומנים והמקצועיים שלכם יתנו לכם הכוונה וייעוץ.

4

ביצוע

לא אחת עיצוב פנים יוצר פער בין הרצוי למצוי, הכוונה היא שיש לעתים דרישות שקשות מאוד ליישום, על כן אנחנו כאן בשבילכם לביצוע פעולות לא סטנדרטיות ולייצור אביזרים ומתקנים מיוחדים.

5

התקנה

לצוות שלנו יש וותק וניסיון רב בהתקנה של מגוון מתקנים, זרועות, מערכות אודיו ומערכות בית חכם. נשמח להיות שותפים לביצוע ההתקנות של הציוד על מנת להבטיח איכות.

6

תמיכה

לרוב עיצוב פנים של בתים חכמים מכילים מספר רב של ציוד ואביזרים טכנולוגיים מתקדמים. לכן גם לאחר סיום ההתקנות אנחנו כאן על מנת לתת לכם תמיכה ועזרה בהפעלת הציוד.

צריכים לתכנן?

פנו אלינו עכשיו