אדריכלים

פתרונות לאדריכלים,
זו המומחיות שלנו!

ההתמחות שלנו

חברת אסף אודיו מתמחה במתן פתרונות מקצועיים לאדריכלים. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם האדריכלים החל משלב התכנון ועד לשלב היישום בפועל של התכניות. לצוות שלנו יש ידע וניסיון רב בתחום התכנון והביצוע של בתים חכמים, אודיו, וידאו ותכנון אקוסטיקה שימושית בבתים פרטיים, חדרי הקרנה, חדרי קריוקי, חדרים אקוסטיים וקולנוע ביתי.

עוצמת הידע

יש לנו ידע!, הידע הרחב שלנו ושל צוות המקצועי שלנו מאפשר תכנון נכון ואיכותי יותר מבחינת אודיו ווידאו. הניסיון שלנו שנצבר עם השנים משתלב במקצועיות עם דרישות הלקוחות ומהווה מענה מושלם לצרכים השונים.

השליטה בכף ידכם

רוצים מקסימום שליטה?, אנחנו מתמחים בתכנון, הקמה, ביצוע והתקנה של בתים חכמים. המערכות המתוחכמות ביותר שבעזרתם תוכלו לשלוט בכל מכשיר או אביזר בבית ישירות מהסמארטפון שלכם. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל שלבי התכנון מההתחלה ועד לסיום הפרויקט.

תנו לנו לתכנן איתכם

לכל אחד יש את המקצוע שלו שכולל ידע, ניסיון ויכולת ליצור את המענה המושלם. אנחנו בחברת אסף אודיו נלווה אתכן ונשתלב בתהליך העיצוב של חדרי קולנוע ביתי, חדרי קריוקי וחדרים אקוסטיים.

תאימות מושלמת

אצלנו לא תשמעו "אי אפשר"!. אנחנו מתמחים במתן פתרונות מיוחדים ולא שגרתיים. אז אם יש לכם בקשה מיוחדת מלקוח אנחנו כאן במיוחד בשביל זה, פנו אלינו ויחד ניצור תאימות מושלמת.

ציוד מתקדם

ההתמחות שלנו היא אודיו, וידאו ובתים חכמים ועל מנת לספק את המענה המקצועי והמושלם ביותר אנחנו תמיד עם היד על הדופק ועל כן אנו דואגים להיות בקדמת הטכנולוגיה עם המוצרים והציוד החדשים והמתקדמים ביותר.

ייעוץ ותמיכה

מתלבטים?, יש לכם שאלה? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה, הצוות שלנו מתמחה בתחום האודיו, וידאו ובתים חכמים. תוכלו לקבל מאיתנו שירותי ייעוץ ותמיכה מקצועיים וליווי צמוד לכל פרוייקט בתחום ההקמה של בתים חכמים וחדרי קולנוע ביתי.

מקצועיות, איכות וניסיון! אלו הקווים המנחים שלנו

אין חכם כבעל ניסיון, ואכן לנו יש ניסיון עשיר בעבודה משותפת עם אדריכלים ומעצבים, השילוב המושלם מניב תוצאות מדהימות שבאות לידי ביטוי בטח ואצל הלקוחות.

אצלנו איכות אינה מילה גסה, אנחנו מספקים בראש ובראשונה איכות מושלמת שבאה לידי ביטוי בפרויקטים ייחודים ומיוחדים שביצענו.

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול אדריכלים, הניסיון בא לידי ביטוי בפתרונות יחודים שאנו מסוגלים לתת, בנוסף אנחנו מייצרים מתקנים מיוחדים ולא סטנדרטיים כמענה לכל דרישה ובקשה.

שירות לאדריכלים

1

תכנון

אנחנו מספקים שירותי תכנון מתקדמים למערכות בית חכם, חדרי קולנוע, חדרי קריוקי ומערכות שמע מתקדמות.

2

מכירה ושיווק

אנחנו משווקים ומוכרים ציוד מקצועי של מיטב המותגים בעולם, כמו כן אנו מייבאים מותגים ייחודיים למוצרים מתקדמים.

3

ייעוץ

אצלנו תקבלו שירותי ייעוץ מקצועיים מבעלי מקצוע מנוסים בעלי ניסיון וותק רב שנים. שירותי הייעוץ שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך.

4

ביצוע

גם אם יש לכם את הציוד הטוב ביותר עדיין ההתקנה והביצוע של העבודה הם קריטיים להצלחת הפרויקט. אנחנו נותנים שירותי ביצוע והתקנה מקצועיים.

5

התקנה

התקנה איכותית היא בסיס למערכת תקינה ואיכותית, אנו מספקים שירותי התקנה מקצועיים לציוד אודיו ווידאו ומערכות קולנוע ביתי. כמו כן אנו מתקינים מערכות בית חכם.

6

תמיכה

היחסים בינינו לא מסתיימים אחרי ההתקנה אלא להפך, צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם על מנת לתת לכם תמיכה ושירות במידת הצורך.

צריכים לתכנן?

פנו אלינו עכשיו