אדריכלות נוף

פתרונות למתקיני מערכות,
צוות מקצוענים תמיד לשרותכם!

הפתרונות שלנו

חברתנו מתמחה בתכנון, מכירה, שיווק והתקנה של מערכות בית חכם, מערכות אודיו ומערכות ווידאו. השילוב המנצח בין כל המערכות מביא את האיכות שלנו ישירות אליכם. בדרך זו מובטח לכם כי כל מערכת שתרכשו או תתקינו תהיה מושלמת מכל הבחינות.

עוצמת הידע

הפתרונות שלנו מבוססים על ידע נרחב בתחומים השונים. לצוות שלנו ניסיון וותק בהתקנת מערכות בית חכם, מערכות אודיו ומערכות וידאו הכוללים מסכי טלויזיה, זרועות ומתקנים ייחודים שחלקם מיוצרים אצלנו להתאמה מושלמת לצרכים.

השליטה בכף ידכם

הניסיון שלנו מביא לכך שאנחנו מבינים את הצרכים שלכם ברמת הרכיב. מכיוון שלנו יש יכולת ליצירת סביבת חוויה אישית אנו משאירים את השליטה בכף ידכם, אתם בחרו ואנחנו נספק את הפתרונות.

תנו לנו לתכנן איתכם

חשבתם על פרויקט שלכאורה נראה לכם לא אפשרי או קשה מידי לביצוע?, איתנו תוכלו להיות רגועים, לנו יש פתרונות מגוונים לכל סוגיה. פנו אלינו ונשמח לעזור.

תאימות מושלמת

ההתאמה והתאימות היא מושלמת אין אצלנו קיצורי דרך. בזכות הוותק, הניסיון והידע הרב שנצבר אצלנו יש באפשרותנו לתת מענה ללא דופי. ואם יש לכם רעיון או צורך שאינו קיים אנחנו נדע ליצור אותו עבורכם.

ציוד מתקדם

לא בכדי אנו אומרים שיש לנו ידע נרחב בתחום, הסיבה לכך שאנו תמיד עם היד על הדופק מבחינה טכנולוגית וחדשנות. אנו מכירים או לומדים להכיר כל מוצר, פריט או ציוד שקיים בשוק או מתוכנן לצאת ובכן באה לידי ביטוי המקצועיות שלנו.

ייעוץ ותמיכה

יש לכם שאלה?, רוצים לקבל מידע?, אתם יכולים לסמוך על הצוות המקצועי שלנו, תמיד בקידמה, תמיד עם מידה וללא ספק ישמח לתת לכם מענה על כל שאלה.

בית חכם, אודיו ווידאו! אלו ההתמחויות שלנו

הפעלה קולית, תכנות מרחוק, תזמון הפעלות הם רק חלק קטן מתכונות הבית החכם. אנחנו מתמחים בתכנון, מכירה וביצוע בתים חכמים, לצוות שלנו ניסיון וידע מעמיק בנושא.

להיות בבית ולהרגיש בקונצרט אינו דבר שניתן להשיג בקלות, על מנת לשפר את מערכת השמע שלכם אתם ללא ספק צריכים מומחים. אנחנו מתמחים במערכות אודיו לבתים פרטיים, חדרי קולנוע ועסקים.

וידאו איכותי עושה את ההבדל בין סרט איכותי לסרט מיגע, אנחנו מתקינים ומספקים ציוד מקצועי למערכות וידאו וקולנוע ביתי. כמו כן אנו משווקים כבלים, מפצלים וציוד קצה באיכות מרבית להשלמת חוויית הצפייה.

שירות לנגרים

1

תכנון

מתקיני מערכות! אנחנו כאן בשבילכם ונעזור לכם בכל שלב של התכנון על מנת שתבצעו התקנה מושלמת ללא כחל ושרק.

2

מכירה ושיווק

הלקוח שלכם מבקש משהו שאינו שגרתי? לחברת אסף אודיו  מחלקת ייבוא ושיווק ייעודית לציוד ואביזרים מיוחדים, פנו אלינו ונביא לכם את מבוקשכם.

3

ייעוץ

לא חייבים להיכנס למים מבלי דעת לשחות, אנחנו כאן על מנת לתת לכם ייעוץ בכל הנוגע למערכות אודיו, וידאו והתקנת בתים חכמים.

4

ביצוע

ביצוע נכון ואיכותי מהווה 80 אחוז מהעבודה, אנחנו באסף אודיו שמים דגש רב על ביצוע איכותי ללא פשרות וללא יוצא מן הכלל.

5

התקנה

מתקיני מערכות זכרו כי גם אם אתם באמצע התקנה אנחנו כאן ל מנת ללוות אתכם בכל שלב, תוכלו גם להזמין את הצוות המקצועי שלנו על מנת להשלים את העבודה.

6

תמיכה

מש לא משנה אם רכשתם מאיתנו מערכת שלמה של בית חכם או מגבר למערכת הרמקולים שלכם, אנחנו כאן על מנת לתת לכם תמיכה מלאה, אל תהססו ליצור איתנו קשר.

צריכים לתכנן?

פנו אלינו עכשיו