בעלי מקצוע

אדריכלים ומעצבי פנים, במיוחד בשבילכם

אדריכלים ומעצבי פנים הגעתם למקום הנכון. חברת אסף אודיו מתמחה במתן פתרונות מגוונים לאדריכלים, מעבי פנים ומהנדסים. כל תכנון אדריכלי או דרישת עיצוב של הלקוחות שלכם תיענה על ידי הצוות המקצועי של אסף אודיו בצורה המקצועית ביותר, וגם אם יש לכם דרישה מיוחדת אנחנו יכולים לייצר מתקנים ואביזרים לא סטנדרטיים בהתאמה אישית.

פתרונות לאדריכלים
תכנון, מכירה, ביצוע

היכנסו לפרטים נוספים

במיוחד למעצבי פנים
המילה האחרונה בעיצוב

היכנסו לפרטים נוספים

נגרים ומתקיני מערכות, אסור לכם לפספס

איכות תמיד תבוא לידי ביטוי בגימורים, אין זה מספיק להכין בלילה טעימה לעוגה כל עוד לא נייפה ונגיש אותה בצורה אסתטית ומושכת. כך בדיוק כל הקשור לעולם האודיו ווידאו. יש מגוון עצום של אלמנטים מיוחדים שיוצרים לנו את הסביבה בה אנו צופים או שומעים. חווית הצפייה המושלמת לעולם תכלול את האזור של המסך כשהוא חף מכבלים וכל מיני חוטים או מתאמים ומפצלים שונים שלרוב מורידים לנו את האיכות. הצוות המקצועי של אסף אודיו עומד לרשותכם על מנת לתת לכם הנגרים / מתקיני מערכות את הפתרונות המושלמים לכל דרישה.

אם אתם נגרים או חרשי עץ
אנחנו יוצאים מהקופסה בשבילכם

היכנסו לפרטים נוספים

מתקיני מערכות
אודיו, וידאו ובית חכם

היכנסו לפרטים נוספים

מגוון פתרונות לבעלי מקצוע בכל תחומי אודיו ווידאו

להיות בעלי פתרונות ארעיים לא תמיד זו חכמה גדולה, אבל לתת פתרונות מקצועיים לאחר שיקול דעת ומחשבה מעמיקה זה דורש וותק, ניסיון ובעלי מקצוע מיומנים.
חברת אסף אודיו מאגדת תחת קורת גג אחת מגוון גדול של פתרונות מקצועיים בכל תחומי האודיו ווידאו. מבין הפתרונות שלנו תמצאו מחלקה שלמה לתכנון, הקמה וביצוע של מערכות בית חכם, חדרי קולנוע ביתי ופתרונות וידאו מתקדמים. בנוסף אנחנו מתמחים במכירה, של מגוון מותגים מהמובילים בעולם של רמקולים, מגברים, מקרנים ועוד כמו כן אנו מייצרים פתרונות על פי הזמנה מיוחדת של מתקנים וזרועות כולל מעליות מתקרה ומעליות מרהיטים. נשמח לתת לכם שירות.

קולנוע ביתי
להיות בבית, להרגיש בקולנוע

מגברים / רסיברים
חוויית שמיעה מושלמת

רסיבר

כבלים / מפצלים
חיווט ומתאמים ברמה אחרת

מסכי טלויזיה
חווית צפייה מושלמת

משחק וידאו כדורגל

מקרנים
חוויית צפייה ענקית

בית חכם
הכל במרחק נגיעה

זרועות לטלויזיה
מתקני תלייה מכאנים, חשמליים, קבועים ומפרקיים

רמקולים
עוד לא שמעתם כזה דבר

המוצרים החמים ביותר, החדישים ביותר שלוקטו במיוחד עבורכם

ללא ספק לנו יש את המגוון הגדול ביותר, העשיר ביותר והמקצועי ביותר של מוצרי אודיו ווידאו. אצלנו בחנות תוכלו לקבל הרבה מעבר למוצר עצמו, צוות מקצועי שיעזור לכם לבחור את מה שבאמת מתאים לכם. היכנסו לחנות שלנו והתרשמו מהמגוון הגדול והמקצועי שלנו.

עולם שלם
של מתאמים וכבלים

הכל במקום אחד

העיצוב שלכם
הרמקולים שלנו

רוצים לשמוע עוד?

מתקנים וזרועות
לכל מטרה

אצלנו תמצאו הכל
חיפוי לטלוויזיה

הירשמו עכשיו והישארו מעודכנים